המאמנים

yair

יאיר קוסקס

מדריך קראטה, מעסה, מדריך כושר גופני ובריאות, מאמן לקידום בריאות, וספורטרפיסט מקצועי ומוסמך מטעם בית הספר למאמנים וינגייט.

את הקריירה הספורטיבית שלי התחלתי בתור מתאמן קראטה בשיטת "סאידו קראטה" שנמצאת ברעננה תחת הדרכתו של אלי ביטרן.

עם השנים ראיתי את השינוי והשיפור לא רק הפיזי שהתחולל בתוכי אלא השיפור המנטאלי בתור אדם ביישן הרגשתי בבית באימון וזה נתן לי מקום שבו אני יכול להתפתח ולגדול.

לאחר כמה שנים החלטתי לתת לאנשים אחרים את מה שאני חוויתי והלכתי ללמוד קורס מאמני קראטה בוינגייט, עם השנים ראיתי שיש לי עוד מה ללמוד בתחום הכושר והבריאות והמשכתי להתפתח וללמוד את הקורס לכושר גופני ובריאות, מאמן לקידום בריאות, וספורטרפיה שבמהלכו פגשתי את אשתי דינה!
למדתי לא רק לאמן אלא גם לשמור ולחזק את הגוף כדי שבעתיד יהיו פחות פציעות.

האהבה שלי לאומנויות לחימה וכושר היא הפכה להיות דרך חיים שבא אני נותן מעצמי 100%. אם אתם רוצים גם לשפר את הבריאות שלכם ולהפוך את הספורט לחלק אינטגראלי בחייכם בואו להתאמן איתי!

תמיד אהבתי להתאמן, והחלטתי להפוך את האהבה שלי לקריירה.
עשיתי את קורס המדריכים לכושר הבריאות בוינגייט ועוד הוסמכתי מאמן אישי דרך

ה ACSM – American College of Sports Medicine.
הייתה לי את ההזדמנות לאמן מישהו שעבר תאונת דרכים קשה ,שהיה משותק כמעט לגמרי בצד אחד של הגוף שלו. עזרתי לו בשיקום וראיתי את ההתקדמות עם הזמן. זה מה שהביא אותי להחלטה להמשיך את הלימודים שלי בנושא הבריאות והשיקום ולעזור לאנשים עם קשיים ופציעות.
אז התחלתי ללמוד ספורטרפיה בוינגייט ושם פגשתי את בעלי יאיר!
בקורס הזה קבלתי גם תעודה בעיסוי שבדי וספורטאים. האהבה שלי לבריאות וכושר היא אהבה שאני רוצה לשתף. 
בנוסף קיבלתי הסמכה לאמן נשים בהריון דרך GGS Girls Gone Strong כדי לעזור לנשים להיות חזקות ובריאות באחת התקופות הכי משמעותיות ומאתגרות בחייהן.
אני רוצה לעזור לך להפוך את הספורט לחלק מהחיים שלך לעזור לך להגשים את המטרות הבריאותיות שלך, ובכך לשפר את איכות החיים שלך.
אני רוצה שתרגישו טוב כמו שאני מרגישה כשאני מתאמנת!
אז באו נתאמן ביחד. 

dinah

דינה קוסקס

מדריכת כושר ובריאות, מעסה וספורטרפיסטית, מקצועית ומוסמכת מטעם בית הספר למאמנים וינגייט.

מאמנת מוסמכת באימון בהריון ואחרי לידה

דילוג לתוכן